w Aktualności

akceptacji siebie – dla osób z niskim lub zachwianym poczuciem własnej wartości oraz mających poczucie „utknięcia”, breaku motywacji, poszukujących nowych inspiracji, skłóconych wewnętrznie, chcących poznać swoje ograniczenia wynikające z wewnętrznych konfliktów – dualności. Podczas pracy z biegunami odkryjesz nieakceptowane i/lub nieuświadomione obszary siebie i dokonasz ich integracji, co niesie możliwość zmiany w postrzeganiu siebie – wewnętrzny spokój i równowagę

Zapraszam do spotkania w grupie – w bezpiecznej atmosferze akceptacji i otwartości. Będziemy poszukiwać źródeł nieadekwatnych myśli i postaw wpływających na  aktualną samoocenę. Będzie to czas by spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy w czym pomocne będzie wsparcie grupy. Poznasz ograniczenia które mogą okazać się siłą, odkryjesz potencjały i dokonasz świadomych zamian w postrzeganiu siebie.

Od grupy otrzymasz wsparcie i informacje zwrotne. Sprawdzisz swoje sposoby wchodzenia w relację, wypróbujesz nowych form kontaktu ze sobą i innymi. Dla chętnych, będzie możliwość indywidualnej pracy psychoterapeutycznej na tle grupy oraz z jej udziałem. Spotkanie prowadzone w oparciu o proces grupowy, w duchu spotkania „Ja-Ty” w ”Tu i Teraz”

Metody pracy: eksperyment Gestalt, praca z dwubiegunowością, praca ze snem, analiza transakcyjna, psychodrama oraz wykorzystanie oddziaływań grupy.

Korzyści udziału w grupie: poprawa samooceny i poczucia własnej wartości i sprawczości, pozytywna energia, lepszy kontakt z samym sobą i innymi.

Miejsce: – Psychosystem – Ośrodek Psychoterapii Rodzin, Dzieci i Dorosłych w Lublinie

Cypriana Godebskiego 9, Lublin,

Plan warsztatu: SOBOTA godz. 09:00 – 19:30; NIEDZIELA godz. 09:00 – 18:00 godz. 13:30 do 15:00 przerwa obiadowa, przerwy „kawowe” zgodnie z potrzebami grupy.

Zgłoszenia: Karol Białkowski, tel. 791 258 196 e-mail: kbialkowski@op.pl

Koszt: 300 zł, wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 100 zł jest potwierdzeniem udziału w warsztacie, pozostała opłata gotówką na miejscu.

Dane do przelewu: PSYCHOTERAPIA – PSYCHOEDUKACJA – SZKOLENIA – mgr Karol Białkowski, 22-105 Okszów, ul. Hiacyntowa 21, Konto nr: 49 1050 1461 1000 0092 0490 9395 w tytule proszę wpisać „OTO JA – Lublin”.

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać